Czas realizacji zamówienia, czyli wysłania paczki zależny jest od dostępności danego produktu w magazynie. Jeśli w ofercie nie jest podane inaczej, czas dostawy wynosi od 1 do 5 dni roboczych. Czas liczony jest od momentu złożenia zamówienia, z wyjątkiem płatności przelewem – w tym wypadku liczony jest on od dnia zaksięgowania płatności. Standardowo wynosi on 48 godzin od momentu potwierdzenia zamówienia.

W przypadku płatności przelewem lub przez Płatności Przelewy24 termin realizacji wysyłki towaru liczy się od następnego dnia roboczego po odnotowaniu wpływu pieniędzy na rachunek Sklepu lub zarejestrowania Płatności Przelewy24.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami – w tym celu skontaktuj się z nami .

Każde zamówienie złożone i opłacone w dzień roboczy, do godziny 12-tej, zostanie zrealizowane jeszcze tego samego dnia. Tak samo jest w przypadku zamówień płatnych gotówką przy odbiorze.